Senzorová řešení pro automatizaci vstupů

K zajištění řádné funkce a bezpečnosti pohyblivých schodů, automatických dveří, bran nebo výtahů jsou nezbytné výkonné senzory. Senzory z portfolia společnosti Pepperl+Fuchs jsou vhodné pro rozsáhlou řadu aplikací v oblasti automatizace vstupů.

Výhody

Komplexní portfolio

Pohyblivé schody, automatické dveře, brány a výtahy se staly nedílnou součástí našeho každodenního života. Díky širokému portfoliu a rozsáhlému know-how v oblasti aplikací nabízí společnost Pepperl+Fuchs dokonalé senzorové řešení pro každou z těchto oblastí použití.

Řešení přizpůsobená na míru

Společnost Pepperl+Fuchs vám s pomocí různých funkčních principů a průkopnických technologií pomůže efektivně, bezpečně a spolehlivě realizovat individuální aplikace, od automatických dveří přes průmyslové brány až po oblasti s vysoce citlivým zabezpečením.

Zkušený lídr trhu

Společnost Pepperl+Fuchs, která má více než 70leté zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace, úspěšně řeší rozmanitou škálu aplikací a neustále vyvíjí nové technologie, které zvyšují spolehlivost a efektivitu vašich procesů.

Sensorik4.0®

Váš úspěch je pro nás důležitý: Vytvořte bezpečné a efektivní procesy a modernizujte váš výrobní závod pomocí technologie inteligentních senzorů od společnosti Pepperl+Fuchs tak, aby odpovídal konceptu Průmysl 4.0.

Automatické dveře a přístupové systémy

Automatické dveře a přístupové systémy

Automatické dveře a přístupové systémy se otevírají a zavírají, kdykoli chtějí kolemjdoucí osoby použít vchody nebo východy. K zajištění ochrany osob po celou dobu otevírání a zavírání jsou automatické dveře vybaveny inteligentní senzorovou technologií. Automatické dveře nabízejí výhody také z ekologického hlediska, protože umožňují majiteli ušetřit náklady na vytápění nebo klimatizaci.

Průmyslové brány

Brány

Vysoce funkční automatické brány pro vnitřní a venkovní použití jsou důležitým prostředkem optimalizace složitých operací a kritických logistických procesů. Senzorové systémy od společnosti Pepperl+Fuchs jsou přizpůsobeny na míru požadavkům příslušného oboru a nabízejí vysokou úroveň bezpečnosti a pohodlí.

Výtahy

Výtahy

Hlavními úkoly senzorových technologií používaných u výtahů jsou bezpečné sledování přístupu do kabiny a spolehlivé a přesné polohování. Součásti pro nepřetržité sledování lze nalézt všude tam, kde pohyb představuje potenciální nebezpečí pro osoby, například při zavírání dveří výtahu.

Zabezpečení hranic areálů

Ochrana hranic areálů

Zabezpečení hranic areálů je stále důležitější – nejen u kritických infrastruktur, jako jsou věznice, letiště nebo datová centra, ale také v průmyslovém a soukromém sektoru. Pro účinnou ochranu areálů je nezbytná řízená a jednoznačná detekce osob a předmětů pomocí koordinované senzorové technologie.

Veřejná doprava

Veřejná doprava

Veřejná doprava je důležitou součástí naší mobility a každodenní kultury. Mnoho milionů lidí denně využívá veřejnou dopravu, aby se dostali z jednoho místa na druhé. Ochrana cestujících při nastupování do autobusů a vlaků, stejně jako při vystupování je nejvyšší prioritou. Z tohoto důvodu jsou při používání senzorových technologií ve veřejné dopravě kladeny obzvláště vysoké požadavky na bezpečnost a funkčnost. Společnost Pepperl+Fuchs chce eliminovat riziko poruch a případného zranění osob, a proto se spoléhá na senzorové technologie, které byly vyvinuty speciálně pro tuto oblast použití.

Kontakty

Do you have any questions on our sensor solutions for entrance automation?
We will be happy to help you! Simply send us a message or make an appointment with one of our experts to get more information on the products that you are interested in.