Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu

Çok sayıda proses otomasyonu uygulaması temel AÇMA/KAPAMA anahtarlama rutinleri içerir. Basit durum ve alarm göstergesi, konum göstergeleri, flaşörler, sirenler veya kornalar yardımıyla not edilir. Bölge 2, Sınıf I/Böl.2 patlama tehlikesi olan alanlarda bu göstergeleri, solenoid valfleri veya diğer anahtarlama işlevlerini kontrol etmek için Pepperl+Fuchs, Ex nA terminallerine sahip röle çıkışları sağlar.

LB sistemi uzak G/Ç çözümümüzün bir parçası olarak, röle çıkışı modüllerimizin 4 ve 8 kanallı modelleri mevcuttur, bu da modül bağlantısı için arka düzlemlerden olası en yüksek düzeyde faydalanılmasını sağlarken, büyük kanal numaralarına sahip kompakt uzak G/Ç çözümlerini etkinleştirir.

Galvanik yalıtım, modüllerin çıkışlarını veri yolundan ve güçten ayırır. Bunlara ek olarak, röle çıkışları çalışırken değiştirilebilir, bu da zaman alan sistem kesintileri olmadan modülün hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilmesini sağlar.


PROFINET Gateway

The new, Zone 2, Class I/Div. 2 certified remote I/O PROFINET gateway from Pepperl+Fuchs opens the door for Industry 4.0 applications in process industries.