Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu

Patlamaya Karşı Korumaya Yönelik Ürün Tanıtımları


Genel Tanıtımlar


Product and Technology Guide for the Process Automation Download Now

This brochure gives a summarized review of our process automation products, technologies and services. (March 2024, 7.0 MB)

Explosion Protection Product Overview Download Now

Bu ürün serisi kartı size patlamaya karşı koruma ürün portföyümüzün hızlı ve net bir tanıtımını sunar. (Haziran 2022, 877 KB)


Ürüne ve Teknolojiye Özgü El İlanları ve Tanıtımlar


EC_JS_20240418_01_MCC_Linecard Download Now

This product line card gives you a brief overview of our mobile computing and communication portfolio as well as peripherals for use in hazardous areas up to Zone 1/21 Div. 1.

EC_NP_Purge_and_Pressurization_Linecard_615x868px Download Now

This product line card gives you a comprehensive overview of our different types of purge and pressurization systems.

Produktübersicht Interfacetechnik Download Now

Bu broşürde Pepperl+Fuchs arayüz teknolojisi tanıtılmaktadır. 60 yılı aşkın deneyimiyle ve yerleşik güvenlik bariyerinin mucidi olarak Pepperl+Fuchs, tehlikeli alan arayüzlerinde dünya lideridir. Pazarın gereksinimlerine göre uyarlanmış kapsamlı modül ve sistem ürün yelpazesi hakkında daha fazla bilgi edinin. (Ağustos 2018, 6,16 MB)

EC_XM_20240417_bro_cover_hic2422_571px Download Now

Dual Functionality. Two channels for maximum signal density in a small 12.5 mm housing.

brochure safety relays Hemen İndirin

Bu broşürde, 1oo3 mimarisi, arıza teşhisi ve hat arızası şeffaflığı ile birlikte gelen denenip test edilmiş K-System güvenlik röleleri tanıtılmaktadır. Tesisinizde nasıl yeni bir güvenilirlik ve performans düzeyi elde edeceğinizi öğrenin. (Nisan 2018, 384 KB)

FieldConnex Fieldbus Brochure Download Now

Bu broşürde, endüstriyel ağ sistemi altyapılarına yönelik kapsamlı bileşen portföyümüz FieldConnex® tanıtılmaktadır. (Eylül 2016, 3 MB)

EC_CM_20230607_Brochure_Cover_Ethernet-APL.jpg Download Now

Geleceği Şekillendirme. Ethernet'i proses tesisleri alanına getiren dünyanın ilk anahtarı.

EC_XM_20240410_01_literature_cover_MCC-Overview_1067x754px Download Now

This brochure gives you a comprehensive overview of our Enterprise Mobility portfolio. Learn more about our solutions for mobile computing and communication, the mobile worker concept as well as customer services offered by Pepperl+Fuchs and its partners.

EC_CM_20231128_brochure_smart-ex_03_smart_digitalization Download Now

Bu broşürde size Smart-Ex® 03 ile ilgili bir tanıtım sunulmaktadır. Tehlikeli alanlara yönelik yüksek performanslı 5G akıllı telefon sertifikalı olup, dünyanın her yerinde desteklenmektedir.

Ex-Handy 10 feature phone series Download Now

Bu broşürde Bölge 1/Böl. 1 sertifikalı 4G/LTE özellikli telefon tanıtılmaktadır. Saf iletişimden yalnız çalışan korumasına ve yenilikçi Endüstri 4.0 uygulamalarına kadar çok çeşitli uygulamalar için ideal olan Ex-Handy 10 hakkında daha fazla bilgi edinin. (Haziran 2019, 666 KB)

EC_JS_20240314_01_Tab-Ex-04-Pro-Tablet-Series-brochure-cover Download Now

This brochure introduces the Tab-Ex 04 Pro tablet series as the world’s first and only 10-inch, 5G Android tablet for use in Zone 2/22 and Div. 2. The rugged, highly secure tablet is based on Samsung’s state-of-the-art Galaxy Tab Active4 Pro and comes in a slim and lightweight design. (March 2024, 1.1 MB)

Tab-Ex® 03 Tablet Series brochure cover Download Now

Bu broşürde, Bölge 1/21, Böl. 1 ve Bölge 2/22 Böl. 2'de kullanıma yönelik Tab-Ex® 03 serisi 8 inç Android tablet tanıtılmaktadır. Samsung DeX özelliği, kompakt tableti tam donanımlı bir masaüstü bilgisayara dönüştürmekte ve ek aksesuarlar, çevre birimleri, dijital ürünler ve servisler maksimum esneklik sağlamaktadır. (Ağustos 2022, 976 KB).

Remote I/O Solutions for Use in Zone 1 and Zone 2/Div. 2 Download Now

Dünyaları Birbirine Bağlama. Kontrol ve optimizasyon proseslerine yönelik tüm sinyallerle dijitale geçin.

isolated barrier, universal barrier, flyer, THE BARRIER, the barrier, interface technology, product information Download Now

Bu broşürde THE BARRIER tanıtılmaktadır. Dünyada bir ilk olup tam esneklik sunar ve neredeyse tüm saha giriş sinyali tiplerine ve DCS/ESD sistemi I/O'larına otomatik olarak uyum sağlayan evrensel bir yalıtımlı bariyer sunarak yeni standartlar belirler.

pa_epe_ps1000_brochure Download Now

Endüstriyel güç kaynakları evrensel olarak uygulanabilir. Kontrol kabinlerinin içindeki cihazları tedarik etmek için ideal bir çözüm olarak hizmet sunarlar. PS1000 serisi, 40 A'ya kadar kesintisiz güç kaynağı sağlar. (Ekim 2022, 404 KB)

EC_NP_SR_Series_Flyer_140px Download Now

Bu broşürde, her uygulamayı her seviyede mükemmel şekilde çözen paslanmaz çelik Ex e muhafazaların modüler ürün yelpazesini keşfedin. (Mayıs 2022, 404 KB)

Konstante Stromversorgung – Verfügbarkeit dank PS3500-Stromversorgungsmodul Download Now

Bu broşürde PS3500 güç kaynaklarının güvenilir ve kesintisiz akımı tanıtılmaktadır; işlevleri, avantajları ve sistem özellikleri. (Mayıs 2021, 0,5 MB)

EC_NP_Electrical_Explosion_Protection_Equipment_QSG_140px Download Now

Elektrikli Patlamaya Karşı Koruma Ekipmanı için Hızlı Ürün Seçme Kılavuzu, deneyimli kullanıcılar, teknisyenler ve mühendisler için tasarlanmıştır. Ex d, Ex e ve Ex p korumasına dayanan Pepperl+Fuchs ürün ve çözüm teklifleri kapsamlı olarak tanıtılır. Uygulama planlaması için uygun cihazların ve sistemlerin seçilmesine yardımcı olur. (Mayıs 2023, 10,01 MB)

EC_CM_20230329_Brochure_Cover_PA_LRP_Series_Control_Units Download Now

Her Şey Kontrol Altında. Tek kompakt ünitede beş adede kadar kontrol işlevi. 

Klemmen- und Steuerkästen in GR-Serie in GFK-Gehäusen Download Now

Bu broşürde terminal kutuları ve kontrol istasyonları için mevcut olan GR Serisi GRP Muhafazaları tanıtılmaktadır. Montaj ve bakımı kolaylaştıran son derece dayanıklı muhafaza serisi hakkında daha fazla bilgi edinin. (Temmuz 2018, 549 KB)

VisuNet FLX – die modulare HMI Plattform zum Einsatz bis in Zone 2/22, Div. 2 Download Now

Mükemmel Uyum. Uygulamanıza mükemmel uyum sağlayan milyonda bir HMI sistemi.

VisuNet RM Shell für Thin-Client-Bedienstationen Download Now

Bu broşürde, VisuNet uzak monitörler için en yeni nesil VisuNet RM Shell ürün yazılımı tanıtılmaktadır. Yazılımın uzak monitörlerin yapılandırılmasını ve bakımını nasıl kolaylaştırdığını öğrenin. (Mayıs 2023, 1,19 MB)

VisuNet GXP Remote Monitor Brochure Download Now

Bu broşürde, uzak monitör veya bilgisayar olarak kullanılabilen VisuNet GXP tanıtılmaktadır. Kolay kurulum ve bakım sağlayan kompakt, modüler tasarımıyla tehlikeli alana yenilikçi özellikler getirir. (Kasım 2017, 800 KB)

EC_NP_Ex_p_Purge_Pressurization_Systems_Brochure_140px Download Now

Bu broşürde, global sertifikalı tahliye ve basınçlandırma çözümleri sağlayıcısı olarak Pepperl+Fuchs'un yetenekleri hakkında bilgi edineceksiniz.

Purging System Series 6500 Download Now

Bu broşürde Seri 6500 tahliye ve basınçlandırma sistemi tanıtılmaktadır. Bölge 1/21 konumları için özel olarak tasarlanan bu yenilikçi otomatik sistem, küçük ve modern bir çözüm içinde güvenilir tehlikeli konum koruması için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunar. (Temmuz 2016, 1,2 MB)

Fill level control products summarized in a brochure Download Now

Bu broşürde, seviye ölçümü ürün serimiz hızlı ve kapsamlı şekilde tanıtılmaktadır. Seviye ölçüm teknolojisinin karşılaması gereken gereksinimler ve farklı ölçüm yöntemleri ve prensipleri hakkında bilgi edinin. (Ağustos 2023, 3,7 MB)