Otomotiv Endüstrisi İçin Sensör Çözümleri

Güvenilir konumlandırma ve tanımlamadan güvenlik açısından kritik uygulamalarda sorunsuz süreçlerin garanti edilmesine kadar uzanan kapsamlı otomotiv endüstrisi portföyümüzü keşfedin.

Otomotiv Endüstrisi İçin Karmaşık Sensör Çözümleri

Güvenilir Konumlandırma
İster uzun mesafeler boyunca kızaklı taşıyıcıları ve kaldırma sistemlerini konumlandırıyor, ister otomatik yönlendirmeli araçlar için yönlendirmeyi kontrol ediyor olun, kapsamlı portföyümüz her konumlandırma görevine yönelik ideal sensör çözümünü sunar.
Konveyör Teknolojisinde Sorunsuz Prosesler
Sensör çözümlerimiz, otomotiv endüstrisindeki çalışma alanlarında kızaklı taşıyıcı giriş kontrolü ve hem eğimlerde hem de düz yollardaki tek raylı konveyörler için çarpışma koruması gibi birçok konveyör teknolojisi görevini yerine getirebilir.
Zorlu Koşullarda Güvenilir Tanımlama
Pepperl+Fuchs sensör teknolojisi, atölyelerde, son montaj sırasında ve boya atölyelerindeki yüksek sıcaklıklı bölgelerdeki gibi zorlu koşullarda tanımlama için kullanılır.
Araç Gövdesi Yapımında Hassas Bileşen İzleme
Daha fazla işlem için araba kapılarının raflardan çıkarılması gibi ayrı bileşenlerin otomatik olarak beslenmesi için yüksek hassasiyet gereklidir. Farklı teknolojiler, güvenilir ve hassas bileşen izleme olanağı sağlar.
E-Mobilite Sektörü için Akıllı Çözümler
Elektrikli araçların her geçen gün daha önemli hale gelmesi, otomotiv sektörü için yeni görevler ortaya çıkarmaktadır. Örneğin, Pepperl+Fuchs sensörleri hem batarya hücrelerinin, batarya modüllerinin ve batarya gruplarının üretimi hem de bu batarya gruplarının şasiye montajı sırasında destek sağlar.
Lastik Üretiminin Optimize Edilmesi
Lastik üretimi, sürekli optimize edilen karmaşık proses adımlarını içerir. Lastik üretim prosesinde takip ve izleme için RFID, malzeme doğrulamaya yönelik tanımlama sistemleri ve yüksek ortam sıcaklıklarında güvenilir tanımlama da dahil olmak üzere endüstriye özel sensörler ve sistemler kullanılır. Bu adımlar, yüksek kalite standartlarının sağlanmasına ve mükemmel sürüş performansı ile rekabetçi lastiklerin üretilmesine önemli bir katkı sağlar.
Yenilikçi Güvenlik Çözümleri
Pepperl+Fuchs sensör teknolojileri, tek raylı konveyörlerde veya otomatik yönlendirmeli araçlarda sorunsuz prosesleri garanti ederek otomasyonlu alanlarda hem kişisel hem de makine güvenliği sağlar.
Tek Bir Kaynaktan Eksiksiz IO-Link Çözümü
Gelecek odaklı, üreticiden bağımsız arayüz, kapsamlı arıza teşhisi sağlar ve kontrol sistemi aracılığı ile çalışma sırasında kolayca konfigüre edilebilir. Pepperl+Fuchs size çeşitli IO-Link sensörleri ve uygun altyapıyı içeren uçtan uca IO-Link çözümü sunar.
Kapsamlı Bağlantı Portföyü
Bununla birlikte, otomasyon uygulamaları ne kadar çeşitli olsa da, bağlantı teknolojisine yönelik gereksinimler bir o kadar karmaşık hale gelebilir. Bağlantı ürün portföyüyle Pepperl+Fuchs, sensörler ve bağlantı teknolojisinin mükemmel uyum ortaya koyduğu tam entegre bir çözüm sunar.

Avantajlar

Araba Simgesi

Kapsamlı Portföy

Pepperl+Fuchs, otomotiv üretiminin her aşamasına sorunsuz bir şekilde entegre edilebilen kapsamlı, kullanıcı dostu bir çözüm portföyü sunar.
Fikir Simgesi

Özel Çözümler

Pepperl+Fuchs güvenilir konumlandırma sağlar ve güvenlik açısından kritik uygulamalarda süreçleri daha sorunsuz hale getirir. Otomotiv endüstrisinin taleplerini karşılayan yeni ürünler sürekli olarak geliştirilmektedir.
Malzeme taşıma konusunda uzun süreli uzmanlık.

Deneyimli Bir Lider

Endüstriyel otomasyonda 70 yılı aşkın deneyime sahip olan Pepperl+Fuchs, çeşitli uygulamaları başarıyla çözmüştür ve sürekli olarak, tümü süreçlerinizi daha verimli hale getirmek üzere tasarlanmış yeni teknolojiler geliştirmektedir.
Sensorik 4.0 Simgesi

Sensorik4.0®

Başarınız bizim için önemlidir: Pepperl+Fuchs akıllı sensör teknolojisiyle güvenli ve verimli süreçler oluşturun ve tesisinizi Endüstri 4.0 seviyesine taşıyın!

Tanımlama

Tanımlama

E-Mobilite

E-Mobilite

Lityum iyon batarya, elektrikli aracın kalbidir ve günümüzde en pahalı elektrikli araç bileşenidir. Bu nedenle üretimi, en yüksek kalite ve verimli süreçleri gerektirir. Pepperl+ Fuchs, batarya hücresinden batarya modüllerinin incelenmesi ve montajına kadar batarya üretimi ile ilgili çeşitli görevleri otomatikleştirmek için doğru sensör teknolojisini sunar.

Güvenlik

Güvenlik

Bize Ulaşın

Otomotiv sektörüne yönelik sunduğumuz sensör çözümleri hakkında herhangi bir sorunuz mu var?
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız! İlgilendiğiniz ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için bize bir e-posta gönderin veya randevu alın.