Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu

Pepperl+Fuchs, makine ve saha işletme süreçleri için eksiksiz bir güvenilir sensör-aktuatör kablosu yelpazesi sunar. Başarısı kanıtlanmış endüstriyel sensörlerimiz için ideal bir tamamlayıcı bileşen olan bu sensör-aktuatör kabloları çeşitli modellerde sunulur. Farklı diş ve kablo tipi kombinasyonları uygulamanız için en uygun çözümü seçebilmenize imkan tanır. Optimize ve yüksek esnekliğe sahip üretimimiz sayesinde, çözümler müşteriye özel tasarlanır ve hızlı şekilde teslim edilir.

Sensör-aktuatör kabloları ürün serimiz, M8 ve M12 tiplerine ek olarak, 1/2 inç, 7/8 inç, M9 veya M23 gibi birçok diğer yaygın kullanılan diş tipini içerir. Gaza karşı dayanıklı ve altın plakalı klips bağlantılar, titreşime karşı dayanıklılığı ve sağlamlığı artırır. Titreşime dayanıklı tırtıllı somunlar, güvenilir bağlantının yanı sıra hızlı ve kolay alet montajı sağlar.

Kablo tipi portföyü, sağlam ve ekonomik PVC korumalarla ve dayanıklı ve esnek PUR korumalarla üretilen sertifikalı Avrupa ürün serilerinden, özellikle kaynak alanları için geliştirilen POC korumalara kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Zorlu dış mekan uygulamaları için PUR-O korumalar ideal bir çözüm sunar. Ayrıca, çelik somunlar, çalışma ve işlev göstergeleri olarak çalışan LED'ler, 360 derece koruma, cURus sertifikaları ve NAMUR uyumluluğu gibi ek kablo özellikleri de sunulur. IP67, IP68 ve IP69 koruma tipleri, sensör-aktuatör kablolarımızın dayanıklılık gereksinimlerini karşılamasını sağlar.