Senzorová řešení pro elektronický průmysl

Od spolehlivé detekce po bezpečnou identifikaci a přesné polohování – seznamte se s naším komplexním portfoliem pro elektronický průmysl…

Výhody

ikona výrobního závodu

Komplexní portfolio

Od spolehlivé detekce po bezpečnou identifikaci a přesné polohování: Naše automatizační technologie pomáhají zajistit plynulé procesy v rozsáhlé řadě aplikací v elektronickém průmyslu.
ikona myšlenky

Řešení přizpůsobená na míru

Různé úkoly v elektronickém průmyslu vyžadují přesnost a spolehlivost, ať už se jedná o výrobu solární fotovoltaiky (PV), produkci desek plošných spojů (PCB) a manipulaci s těmito deskami nebo konečnou montáž inteligentních zařízení. Společnost Pepperl+Fuchs neustále vyvíjí nová řešení, která jsou přizpůsobená na míru potřebám zákazníků.
dlouhodobé zkušenosti

Zkušený přední výrobce

Společnost Pepperl+Fuchs, která má více než 70leté zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace, úspěšně řeší rozmanitou škálu aplikací a neustále vyvíjí nové technologie, které navrhuje tak, aby zvýšily spolehlivost efektivitu vašich procesů.
Ikona Sensorik4.0®

Sensorik4.0®

Váš úspěch je pro nás důležitý: Vytvořte bezpečné a efektivní procesy a modernizujte váš výrobní závod pomocí technologie inteligentních senzorů od společnosti Pepperl+Fuchs tak, aby odpovídal konceptu Průmysl 4.0.

Výroba solárních fotovoltaických systémů

Proces desek s plošnými spoji (PCB)

Proces komponent (LED)

Proces technologie povrchové montáže (SMT)

Finální proces (LCM)

Kontakty

Máte nějaké dotazy ohledně námi nabízených senzorových řešení pro elektronický průmysl?
Rádi vám pomůžeme! Pokud potřebujete další informace o produktech, které vás zajímají, stačí nám zaslat e-mail nebo si domluvit schůzku.