Senzorová řešení pro elektronický průmysl

Od spolehlivé detekce po bezpečnou identifikaci a přesné polohování – seznamte se s naším komplexním portfoliem pro elektronický průmysl…

Výhody

ikona výrobního závodu

Komplexní portfolio

Od spolehlivé detekce po bezpečnou identifikaci a přesné polohování: Naše automatizační technologie pomáhají zajistit plynulé procesy v rozsáhlé řadě aplikací v elektronickém průmyslu.
ikona myšlenky

Řešení přizpůsobená na míru

Různé úkoly v elektronickém průmyslu vyžadují přesnost a spolehlivost, ať už se jedná o výrobu solární fotovoltaiky (PV), produkci desek plošných spojů (PCB) a manipulaci s těmito deskami nebo konečnou montáž inteligentních zařízení. Společnost Pepperl+Fuchs neustále vyvíjí nová řešení, která jsou přizpůsobená na míru potřebám zákazníků.
dlouhodobé zkušenosti

Zkušený přední výrobce

Společnost Pepperl+Fuchs, která má více než 70leté zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace, úspěšně řeší rozmanitou škálu aplikací a neustále vyvíjí nové technologie, které navrhuje tak, aby zvýšily spolehlivost efektivitu vašich procesů.
Ikona Sensorik4.0®

Sensorik4.0®

Váš úspěch je pro nás důležitý: Vytvořte bezpečné a efektivní procesy a modernizujte váš výrobní závod pomocí technologie inteligentních senzorů od společnosti Pepperl+Fuchs tak, aby odpovídal konceptu Průmysl 4.0.

Výroba solárních fotovoltaických systémů

Proces desek s plošnými spoji (PCB)

Proces komponent (LED)

Proces technologie povrchové montáže (SMT)

Finální proces (LCM)

Kontakty

Máte nějaké dotazy k našim senzorovým řešením pro elektronický průmysl?
Rádi vám pomůžeme. Pokud potřebujete další informace o produktech, které vás zajímají, stačí nám zaslat zprávu nebo si domluvit schůzku s některým z našich odborníků.