Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu

Optik Tanımlama

Pepperl+Fuchs optik tanımlama sistemleri, otomasyon teknolojisinde maksimum proses güvenilirliği ve tesis kullanılabilirliği gibi önemli kriterlere muazzam ölçüde katkı sağlar. Üretim veya lojistik söz konusu olduğunda bu optik tanımlama sistemleri tüm uygulama ortamlarına kolayca uyum sağlayabilir ve kritik koşullar altında bile güvenilir performans sağlar.

Optik tanımlama portföyümüz, geniş sabit okuyucular ve elde taşınan cihazlar ürün serilerinden oluşur. Okuyucularımızıntüm yaygın 1D ve 2D kodları desteklemesiyle yetinmiyor aynı zamanda yüksek hız ya da yüksek sıcaklık uygulamalarına yönelik çözümler sunuyoruz.

Çalışma yazılımı"Vision Configurator", birçok parametreyifarenizi bir kez tıklatarak yapılandırmanıza olanak sağlar. Bu yöntemi kullanarak, optik tanımlama cihazlarınızın ayarlarını hızlı bir şekilde hassas seviyede düzenleyebilirsiniz.Optical identification

From 2-D code readers and handhelds to barcode scanners and special solutions—find the ideal solution for your optical identification task.