Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu

Pepperl+Fuchs optik tanımlama sistemleri, otomasyon teknolojisinde maksimum proses güvenilirliği ve tesis kullanılabilirliği gibi önemli kriterlere muazzam ölçüde katkı sağlar. Üretim veya lojistik söz konusu olduğunda bu optik tanımlama sistemleri tüm uygulama ortamlarına kolayca uyum sağlayabilir ve kritik koşullar altında bile güvenilir performans sağlar.

Optik tanımlama portföyümüz, geniş sabit okuyucular ve elde taşınan cihazlar ürün serilerinden oluşur. Okuyucularımızıntüm yaygın 1-D ve 2-D kodları desteklemesiyle yetinmiyor aynı zamanda yüksek hız ya da yüksek sıcaklık uygulamalarına yönelik çözümler sunuyoruz.

"Vision Configurator" işletim yazılımı, tek bir fare tıklamasıylaçok sayıda parametreyi yapılandırmanıza olanak tanır. Bu yöntemi kullanarak, optik tanımlama cihazlarınızın ayarlarını hızlı şekilde hassas seviyede düzenleyebilirsiniz.Optik tanımlama

2-D kod okuyucular ile el tipi okuyuculardan barkod tarayıcılar ve özel çözümlere kadar optik tanımlama göreviniz için ideal çözümü bulun.