Fabrika Otomasyonu
Proses Otomasyonu

RocketLinx® Yönetilen ve Yönetilmeyen Ethernet Anahtarları

RocketLinx serisi yönetilen ve yönetilmeyen Ethernet anahtarları daha yüksek çalışma sıcaklıkları, sağlam muhafazalar, yüksek performanslı haberleşme ve güvenilir veri aktarımı gerektiren uygulamalar için üretilmiştir. Müşterilerin en çok çeşitli taleplerini karşılamak için çeşitli sağlam muhafaza tasarımlarında 28 adede kadar bağlantı noktası içeren cihazlar mevcuttur. Bu nedenle RocketLinx serisi yüksek güvenilirlik ve performans anlamına gelir.

RocketLinx yönetilmeyen anahtarlar, Ethernet özellikli cihazları karmaşık yapılandırma gerektirmeyen ağlara kolayca bağlamak için uygun maliyetli bir çözüm sunar. Ancak yönetilen anahtarlar karmaşık ağlar oluşturmak için kullanılır. Ek özellikler ve ayrı yapılandırma seçenekleri içerir. Kullanıcılar kapsamlı bir Ethernet üzerinden güç ve gigabit anahtar yelpazesi arasından seçim yapabilir.


Free Download: White Paper on TCP-Based Communication Protocols (PDF)

This free PDF white paper compares the different TCP-based communication protocols (AMQP, OPC UA, MQTT, REST API) that have found their way up and are considered the enablers of IIoT and Industry 4.0. Get your free download now!