Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Jak subskrybować kanał RSS?


Firma Pepperl+Fuchs oferuje szereg kanałów RSS przekazujących informacje na określone tematy, takie jak aktualizacje oprogramowania, uwagi lub biuletyny. Zaletą tych kanałów dla odbiorcy jest to, że odbiorca jest zawsze na bieżąco, bez konieczności wprowadzania danych osobowych.

Jeśli nie jesteś jeszcze zaznajomiony z tym procesem, poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób możesz subskrybować kanały RSS firmy Pepperl+Fuchs:

1. Kliknij prawym przyciskiem myszy dużą zieloną ikonę RSS na stronie interesującego Cię kanału RSS firmy Pepperl+Fuchs.

2. Skopiuj łącze do schowka.

3. Wklej łącze do czytnika kanałów lub po prostu do odpowiedniej kategorii w swoim kliencie poczty e-mail (np. Microsoft Outlook), jak pokazano na poniższym zrzucie ekranu.

4. W rezultacie automatycznie otrzymasz informacje o wszystkich aktualizacjach i biuletynach, które do tej pory zostały przesłane za pośrednictwem wybranego kanału RSS. Wszystkie kolejne informacje o aktualizacjach będą w przyszłości przesyłane do folderu RSS natychmiast po ich opublikowaniu.Po prostu dodaj kanał RSS do programu Microsoft Outlook