Senzorová řešení pro automobilový průmysl

Objevte naše komplexní portfolio pro automobilový průmysl – od spolehlivého polohování a identifikace po zajištění hladkých procesů v aplikacích s důrazem na bezpečnost.

Sofistikovaná senzorová řešení pro automobilový průmysl

Spolehlivé polohování
Naše komplexní portfolio nabízí ideální senzorová řešení pro každou úlohu v oblasti polohování – ať již se jedná o polohování ližin a zdvihacích zařízení na dlouhou vzdálenost nebo řízení automaticky naváděných vozidel.
Plynulé procesy v oblasti dopravníkových technologií
Naše senzorová řešení se dokážou vypořádat s řadou úkolů v oblasti dopravníkových technologií používaných v automobilovém průmyslu, včetně kontroly vstupních ližin v pracovních oblastech a ochrany proti kolizi pro jednokolejné dopravníky se zakřivenými i rovnými drahami.
Spolehlivá identifikace v náročných podmínkách
Senzorová technologie od společnosti Pepperl+Fuchs se používá k identifikaci v autoklempírnách, při finální montáži a v extrémních podmínkách, jako jsou například zóny v lakovnách s vysokou teplotou.
Přesné monitorování součástí při konstrukci karoserií automobilů
Pro automatické podávání jednotlivých součástí, jako je vyjímání dveří ze stojanů za účelem dalšího zpracování, je vyžadována vysoká přesnost. Různé technologie umožňují spolehlivé a přesné sledování součástí.
Inteligentní řešení pro sektor elektromobility
Rostoucí význam elektromobilů vytváří nové úkoly v automobilovém průmyslu. Například senzory od společnosti Pepperl+Fuchs poskytují podporu jak při výrobě bateriových článků, bateriových modulů a bateriových zdrojů, tak při instalaci těchto bateriových zdrojů do šasi.
Optimalizace výroby pneumatik
Výroba pneumatik obnáší komplexní procesní kroky, které je potřeba neustále optimalizovat. Při výrobě pneumatik se používají specializované senzory a systémy, včetně RFID pro sledování, identifikační systémy pro validaci materiálů a spolehlivé převodníky signálů při vysokých teplotách. Tyto kroky jsou významným přínosem při zajišťování vysokých standardů kvality a při výrobě konkurenceschopných pneumatik s vynikajícími jízdními vlastnostmi.
Inovativní bezpečnostní řešení
Senzorové technologie od společnosti Pepperl+Fuchs zajišťují bezpečnost osob i strojů v automatizovaných oblastech, ať už se jedná o zajištění plynulého fungování procesů u jednokolejných dopravníků nebo u automaticky naváděných vozidel.
Kompletní řešení IO-Link z jediného zdroje
Rozhraní pro různé dodavatele, které je připravené na budoucnost, umožňuje komplexní diagnostiku a lze jej snadno konfigurovat během provozu prostřednictvím řídicího systému. Společnost Pepperl+Fuchs vám nabízí ucelené řešení IO-Link, které zahrnuje širokou škálu senzorů IO-Link a příslušné infrastruktury.
Komplexní portfolio produktů pro konektivitu
Bez ohledu na to, jak různorodá může průmyslová automatizace být, požadavky kladené na připojovací technologie jsou pořád stejně komplexní. V rámci portfolia připojovacích produktů nabízí společnost Pepperl+Fuchs plně integrovaná řešení, v nichž jsou senzory a připojovací technologie perfektně sladěné.

Výhody

Ikona vozidla

Komplexní portfolio

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí komplexní a uživatelsky přívětivé portfolio řešení, která lze bez problémů integrovat do všech fází automobilové výroby.
Ikona myšlenky

Řešení přizpůsobená na míru

Společnost Pepperl+Fuchs zajišťuje spolehlivé polohování a hladký průběh procesů v aplikacích s důrazem na bezpečnost. Neustále vyvíjí nové produkty, které splňují požadavky automobilového průmyslu.
Dlouhodobé zkušenosti v oblasti manipulace s materiálem.

Zkušený přední výrobce

Společnost Pepperl+Fuchs, která má více než 70leté zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace, úspěšně řeší rozmanité aplikace a neustále vyvíjí nové technologie, které navrhuje tak, aby zvýšily efektivitu vašich procesů.
Ikona Sensorik 4.0

Sensorik4.0®

Váš úspěch je pro nás důležitý: Vytvořte bezpečné a efektivní procesy a posuňte váš výrobní závod na úroveň konceptu Průmysl 4.0 pomocí technologie inteligentních senzorů od společnosti Pepperl+Fuchs.

Identifikace

Identifikace

Elektromobilita

Elektromobilita

Lithium-iontová baterie je srdcem a v současné době také nejdražší součástí elektrického vozidla. Z tohoto důvodu její výroba vyžaduje nejvyšší kvalitu a efektivní procesy. Společnost Pepperl+Fuchs nabízí správnou senzorovou technologii pro automatizaci různých úkolů při výrobě baterií, od bateriových článků až po kontrolu a montáž bateriových modulů.

Bezpečnost

Bezpečnost

Kontakty

Máte nějaké dotazy k našim senzorovým řešením pro automobilový průmysl?
Rádi vám pomůžeme. Pokud potřebujete další informace o produktech, které vás zajímají, stačí nám zaslat zprávu nebo si domluvit schůzku s některým z našich odborníků.