Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Analiza stanu urządzeń mobilnych `w czasie rzeczywistym

Zastosowanie

Stałe monitorowanie stanu jest niezbędne do efektywnego wykorzystania urządzeń mobilnych w miejscu pracy. Urządzenia muszą być niezawodne, aby uniknąć awarii i usterek. Ważne jest również, aby wszystkie aplikacje były aktualne, a wszystkie składniki urządzenia, takie jak bateria i czujniki, były w idealnym stanie. Jest to jedyny sposób, aby urządzenia nieprzerwanie wspomagały pracowników mobilnych, umożliwiając im wykonywanie ich zadań bez ograniczeń.


Cel

Rozwiązania cyfrowe są niezbędne do sprawdzania stanu urządzeń przenośnych i zapewnienia funkcjonalności wszystkich składników bez konieczności ręcznego sprawdzania. Można to zrobić przy użyciu aplikacji eDIAGNOSTICS marki ecom firmy Pepperl+Fuchs.


Rozwiązanie

Cyfrowe narzędzie diagnostyczne i analityczne marki ecom umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym firmowych urządzeń mobilnych. Aplikacja eDIAGNOSTICS sprawdza wszystkie istotne dane, takie jak stan baterii, cykle ładowania, pozostały czas pracy czy zużycie energii przez poszczególne aplikacje. Sprawdza nawet stan ekranu dotykowego, głośników, czujników i odbiornika Wi-Fi.

Zintegrowany mechanizm aktualizacji zapewnia, że aplikacje są zawsze aktualne, a raporty o błędach pomagają w identyfikacji źródeł błędów w urządzeniach. Istnieje możliwość wyboru między diagnostyką pełną lub diagnostyką jednoskładnikową. Jeśli w urządzeniu nie ma klienta poczty e-mail, raporty diagnostyczne mogą być eksportowane przez klienta w aplikacji. Raporty są wysyłane bezpośrednio do ekspertów firmy ecom, co umożliwia natychmiastowe rozwiązanie problemów.

Od grudnia 2020 r. możliwe jest również pobieranie informacji. Po dodaniu tej funkcji można używać aplikacji eANALYTICS do identyfikacji wadliwych składników infrastruktury bezprzewodowej i konfiguracji aplikacji, które powodują duże zużycie energii lub wadliwe działanie urządzenia.Aplikacja eDIAGNOSTICS umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym firmowych urządzeń mobilnych.

Korzyści

Aplikacja eDIAGNOSTICS marki ecom umożliwia pracownikom mobilnym kompleksową kontrolę urządzeń bez konieczności indywidualnego sprawdzania poszczególnych składników. Dzięki temu pracownicy mogą polegać na swoich urządzeniach, nie poświęcając czasu na ich ręczne sprawdzanie. Firmy również czerpią korzyści z tej aplikacji, ponieważ zapewnia ona aktualność wszystkich programów dostępnych w urządzeniu. Przyczynia się to nie tylko do bezpieczeństwa danych, ale także do ochrony pracowników.

Firmy i ich pracownicy muszą być w stanie polegać na stałej dostępności wszystkich funkcji urządzenia. Kontrola stanu urządzenia pozwala wykryć problemy przed ich wystąpieniem. Oznacza to, że możliwe jest wczesne wykrywanie uszkodzenia baterii, czujników i kluczy, a urządzenie może zostać naprawione lub wymienione przed wystąpieniem usterki.


Najważniejsze informacje

  • Natychmiastowy wgląd w stan urządzenia w czasie rzeczywistym
  • Automatyczna aktualizacja aplikacji podczas uruchamiania
  • Analiza błędów w czasie rzeczywistym
  • Monitorowanie danych poprzez analizę wewnętrzną
  • Wsparcie ekspertów ecom na podstawie przesłanych raportów diagnostycznych

e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj
amplify — magazyn firmy Pepperl+Fuchs

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o sukcesach, raporty dotyczące zastosowań, wywiady oraz nowości z lokalnych rynków.

key visual produkty i usługi cyfrowe

Portal Produkty i usługi cyfrowe łączy zautomatyzowane przygotowanie z zarządzaniem urządzeniami przenośnymi i monitorowaniem w czasie rzeczywistym na jednej platformie...