Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Nowy system pozycjonowania „Position Guided Vision” to optymalne rozwiązanie do śledzenia ruchu zautomatyzowanych pojazdów sterowanych

Na właściwej drodze - system Position Guided Vision firmy Pepperl+Fuchs

Kolorowa farba/taśma wyznacza trasę, kody Data Matrix umożliwiają pozycjonowanie absolutne, a kody sterujące informują o zbliżających się zakrętach lub łukach - system pozycjonowania PGV to jedyny dostępny na rynku produkt zapewniający w jednym urządzeniu funkcje nawigacji, śledzenia i przesyłania informacji zwrotnych o położeniu. Odkryj idealne rozwiązanie do śledzenia pojazdów sterowanych automatycznie (AGV).


Wydajność i bezpieczeństwo we wszystkich procesach

PGV - Continous position feedbackCiągłe informowanie o położeniu
Zaawansowana kamera 2D systemu precyzyjnie wykrywa i w sposób ciągły informuje o współrzędnych położenia X i Y, prędkości, promieniu skrętu i stanie roboczym pojazdu.
PGV - Reliable in all areasNiezawodność w każdym miejscu
Wysoka rozdzielczość śledzenia namalowanych lub naklejonych pasów, nawet na mocno odblaskowym lub błyszczącym tle, eliminuje konieczność stosowania matowej taśmy kontrastowej.
PGV - High immunityWysoka odporność na światło w otoczeniu, zabrudzenie i uszkodzenia
Szerokie pole skanowania w połączeniu z technologią kodów matrycowych 2D zapewnia bezproblemowe prowadzenie nad uszkodzoną lub zabrudzoną taśmą oraz pewne manewrowanie w nawrotach i ciasnych zakrętach.

Łatwy montaż i obsługa

PGV - Plug-and-play PLC integrationPodłączanie do sterowników PLC w trybie plug-and-play
Wbudowany interfejs rozpoznający większość standardowych magistral fieldbus i układów sterowania procesami sprawia, że podłączony do nich system pozycjonowania jest natychmiast gotowy do pracy.
PGV - Compact and robustKompaktowe i wytrzymałe rozwiązanie
Zwarta konstrukcja umożliwia sterowanie najmniejszymi autonomicznymi systemami transportowymi. Wytrzymałe mechanicznie urządzenia PGV o klasie ochrony IP67 mogą być używane nawet na zewnątrz.

Uniwersalne zastosowania systemu PGV

Position Guided Vision
Position Guided Vision

System pozycjonowania „Position Guided Vision” stanowi doskonałe rozwiązanie dla zautomatyzowanych pojazdów sterowanych w następujących zastosowaniach:

  • Logistyka wewnętrzna
  • Przeładunek materiałów
  • Przemysł motoryzacyjny 
  • Przemysł poligraficzny i papierniczy
  • Opieka zdrowotna
  • Wiele innych dziedzin

e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj
amplify–The Pepperl+Fuchs Magazine

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o odniesionych sukcesach, raporty dotyczące zastosowań, wywiady oraz nowości z lokalnych rynków.

Systemy pozycjonowania absolutnego safePXV i safePGV

Po raz pierwszy zupełnie nowe systemy pozycjonowania absolutnego safePXV i safePGV zapewniają poziom bezpieczeństwa SIL 3/PL e z wykorzystaniem jednego czujnika…