Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Łatwa integracja przycisków z modułami AS-Interface

2018-03-07

Nowy, funkcjonalny moduł CB10

AS-Interface CB10 module
Moduł AS-Interface CB10

Dostępna jest szeroka gama modułów, zasilaczy, powielaczy, masterów i bram do sieci AS-Interface. Gama przycisków AS-Interface jest nieco ograniczona i nie zawsze spełnia wymagania użytkownika. Aby rozwiązać ten problem, firma Pepperl+Fuchs opracowała unikalny moduł CB10, który umożliwia łatwą integrację przycisków i przełączników kluczykowych w sieciach AS-Interface. Daje to użytkownikom możliwość wyboru spośród szeregu przycisków innego typu niż AS-Interface i dopasowania ich do danej aplikacji.


Elastyczność instalacji i łatwy montaż

Kompaktowy moduł CB10 można łatwo zamontować w istniejących skrzynkach z przyciskami lub za panelami. Innowacyjny proces produkcji z wykorzystaniem technologii klejów topliwych umożliwia pełne zalewanie podzespołów elektronicznych bez formowania wtryskowego. Efektem jest niezwykle zwarta konstrukcja obudowy o wymiarach zaledwie 36 x 40 x 10 mm, którą można łatwo zmieścić w niewielkich skrzynkach z przyciskami. Technologia klejów topliwych zapewnia także ochronę podzespołów elektronicznych modułu CB10 i umożliwia stworzenie obudowy wysokiej jakości, odpornej na uderzenia.Kompaktowy moduł CB10 można łatwo zamontować w istniejących skrzynkach z przyciskami lub za panelami.

Moduł CB10 umożliwia szybką integrację przycisków z systemem AS-Interface i jest wyposażony w dwustronną taśmę samoprzylepną, ułatwiającą montaż. Dzięki zagniatanym końcówkom przewodów moduł zapewnia maksymalną elastyczność i bezpośrednie łączenie. Oznaczone kolorami przewody zapewniają szybkie i wyraźne przypisanie funkcji. Wskaźniki LED stanu i wskaźniki diagnostyczne oraz dodatkowe oznaczenia przewodów stanowią kolejne zalety, umożliwiające bezproblemową instalację i obsługę.


Oznaczone kolorami przewody oraz wskaźniki LED zapewniają bezproblemowy montaż.

Modułowe rozwiązanie

Kompaktowy moduł CB10 AS-Interface firmy Pepperl+Fuchs jest segmentowym, zapewniającym elastyczność rozwiązaniem, które mieści się w najmniejszej przestrzeni. W zależności od aplikacji można teraz łatwo zintegrować z siecią AS-Interface szeroką gamę mechanicznych przycisków, przełączników i paneli. Dodatkowo skrzynki przełączników i panele można teraz łatwo wstępnie zmontować, dzięki czemu producenci OEM mogą zaoferować rozwiązanie, które jest od razu gotowe do podłączenia. Moduł CB10 zapewnia również zasilanie przycisków i przełączników bezpośrednio z sieci AS-Interface, więc nie jest wymagane żadne dodatkowe zasilanie.


Najważniejsze cechy

  • Kompaktowa obudowa o wymiarach 36 x 40 x 10 mm umożliwia łatwe wbudowanie w małe panele
  • Okablowany moduł, umożliwiający producentom OEM wstępny montaż paneli przyciskowych w zakładzie produkcyjnym i ich bezpośrednie podłączanie do aplikacji
  • Oznaczone kolorami przewody z zagniatanymi końcówkami zapewniają bezproblemowy montaż
  • Innowacyjna produkcja z zastosowaniem technologii klejów topliwych umożliwia uzyskanie kompaktowej, wytrzymałej obudowy, która zabezpiecza elektronikę

e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj
amplify–The Pepperl+Fuchs Magazine

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o odniesionych sukcesach, raporty dotyczące zastosowań oraz nowości z lokalnych rynków.