Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

COVID-19

2020-03-18

Nadal dostępni dla Ciebie

Pepperl+Fuchs News on COVID-19

Pandemia wywołana przez COVID-19 doprowadziła do poważnych ograniczeń na całym świecie - zarówno w środowisku prywatnym, jak i zawodowym. Dla Pepperl+Fuchs zdrowie klientów, partnerów, usługodawców i pracowników jest zawsze najwyższym priorytetem. Ciężko pracujemy, aby powstrzymać pandemię i spowolnić jej rozprzestrzenianie się. Z tego powodu uważnie monitorujemy sytuację w każdej z naszych spółek zależnych i od razu wdrażamy wszystkie zalecenia wydane przez odpowiednie organy. 

Jesteśmy w bliskim kontakcie z naszymi kluczowymi dostawcami i stale analizujemy nasz globalny łańcuch dostaw. Dzięki szybkości i proaktywności, byliśmy w stanie z powodzeniem zapewnić dostawy do klientów i ograniczyć do tej pory liczbę opóźnionych dostaw do minimum. Jednak w świetle obecnej sytuacji musimy założyć, że będziemy musieli stawić czoła dalszym wyzwaniom związanym z utrzymaniem naszej oferty produktów i usług. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć negatywne skutki do minimum.

O ile pozwalają na to nasze procesy operacyjne, nasi koledzy już pracują z domu. Zapewniamy, że będą oni nadal dostępni za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu i konferencji audio / wideo. Należy jednak zrozumieć, że dla wzajemnego bezpieczeństwa obecnie nie odwiedzamy żadnych klientów. Spotkamy się z Tobą na miejscu tylko w bardzo ograniczonym zakresie, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Masz pytania? Śmiało możesz się z nami kontaktować.


e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj
amplify–The Pepperl+Fuchs Magazine

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o odniesionych sukcesach, raporty dotyczące zastosowań oraz nowości z lokalnych rynków.