Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Bariera uniwersalna – THE BARRIER

"THE BARRIER to bariera uniwersalna, która wykrywa rodzaj sygnału wejściowego (binarne wejście, binarne wyjście, analogowe wejście, analogowe wyjście) i samoczynnie się do niego dostosowuje, dając wolność od doboru modułów podczas projektowania wejść/wyjść układów sterowania lub bezpieczeństwa oraz szaf sterowniczych.


Jeden wielofunkcyjny moduł I/O zastępujący kilka tradycyjnych modułów

Jako jedyna bariera iskrobezpieczna, THE BARRIER zastępuje kilka tradycyjnych modułów I/O, dzięki czemu zdecydowanie upraszcza budowę i konfigurowanie infrastruktury sterowania procesem. Szafy rozdzielcze nie są już potrzebne. Zmiany parametrów, które wcześniej zajmowały wiele dni, można teraz przeprowadzić w ciągu minut. Zmian dokonuje się softwarowo na poziomie uniwersalnej karty I/O rozproszonego systemu sterowania (DCS). W ten sposób nawet zmiany wprowadzane ad hoc do projektu można szybko wdrożyć. Ponadto ilość miejsca zajmowana przez części zamienne jest wyraźnie mniejsza, gdyż wystarczy trzymać uniwersalny, niezależny od typu sygnału jeden moduł.

Bez względu na to, czy a praca ma zostać ukończona w wyznaczonym terminie, czy chodzi o wprowadzenie w ostatniej chwili zmian do wymagań systemowych – THE BARRIER to szybkie i niezawodne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów wyzwań związanych z montażem, uruchomieniem i obsługą.