Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Identyfikacja optyczna

Systemy identyfikacji optycznej Pepperl+Fuchs w istotny sposób przyczyniają się do spełnienia kluczowych kryteriów technologii automatyzacji, takich jak maksymalna niezawodność procesu i dostępność w obiektach przemysłowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o produkcję czy logistykę, te systemy identyfikacji optycznej można szybko dostosować do każdego środowiska zastosowania i zapewnić ich niezawodne działanie nawet w warunkach krytycznych.

Nasze portfolio identyfikacji optycznej obejmuje szeroką gamę czytników stacjonarnych i ręcznych. Nasze czytniki obsługują nie tylko wszystkie popularne kody 1D i 2D, ale oferujemy również rozwiązania odpowiednie do zastosowań o wysokiej prędkości lub zastosowań wysokotemperaturowych.

Oprogramowanie operacyjne„Vision Configurator” umożliwia skonfigurowanie wielu parametrów za pomocą jednego kliknięcia myszką. W ten sposób można szybko wyregulować ustawienia urządzeń identyfikacji optycznej.


Przegląd rozwiązań identyfikacji optycznej


Identyfikacja optyczna

Od czytników kodów 2D i urządzeń ręcznych po skanery kodów kreskowych i rozwiązania specjalne — znajdź najlepsze rozwiązanie do identyfikacji optycznej dla danego zastosowania.