Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Odwiedź stoisko firmy Pepperl+Fuchs na targach SPS w Norymberdze

2019-11-11

26–28 listopada, Norymberga, hala 7A, stoisko 330

Find Pepperl+Fuchs at SPS in hall 7A, booth 330.
Znajdź firmę Pepperl+Fuchs na targach SPS: hala 7A, stoisko 330.

Jak wskazuje nowa nazwa, „SPS — Smart Production Solutions”, tegoroczne targi skupiają się na cyfrowej rewolucji w branży i związanych z nią wyzwaniach. Firma Pepperl+Fuchs oferuje niestandardowe rozwiązania dostosowane do różnorodnych zadań i potrzeb klientów. Automatyzacja i ochrona przed wybuchem, za sprawą wielu regulacji, stają się coraz bardziej złożone. Właśnie dlatego firma Pepperl+Fuchs ściśle współpracuje z klientami w celu opracowywania rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Jednym z przykładów jest pomyślnie ukończony projekt, który zrealizowaliśmy we współpracy z klientem, firmą montratec. Połączenie doświadczenia w dziedzinie technologii czujników i wewnętrznej logistyki pozwoliło osiągnąć nowy poziom w rozwoju przenośników używanych do transportu i montażu. Zapoznaj się z tym rozwiązaniem na naszym stoisku.

Zaciekawiło Cię to? Odwiedź nas w dniach 26–28 listopada na stoisku 330 w hali 7A i dowiedz się więcej o naszych indywidualnych rozwiązaniach i innych najważniejszych propozycjach z oferty! Nasi eksperci z przyjemnością się z Tobą spotkają.

 


Najważniejsze zalety czujników przemysłowych


Najważniejsze zalety w kontekście ochrony przed wybuchem


Twój osobisty bilet na targi


amplify–The Pepperl+Fuchs Magazine

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o odniesionych sukcesach, raporty dotyczące zastosowań oraz nowości z lokalnych rynków.

e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj
Zdjęcie pracownika

Dzięki rozwiązaniom dostosowanym do indywidualnych potrzeb Pepperl+Fuchs pomaga swoim klientom mierzyć się z nowymi wyzwaniami i zadaniami.