Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Modułowe, panele operatorskie (HMI) do użytkowania na terenie obiektu w zastosowaniach biotechnologicznych w strefie 1/21 oraz Div. 2

Innowacyjny system VisuNet GXP ma kompaktową, modułową konstrukcję ułatwiającą montaż i obsługę. Systemy GXP składają się z trzech głównych podzespołów, które można wymienić na terenie obiektu: wyświetlacza, zasilacza oraz jednostki obliczeniowej (PC lub RM). Dzięki obudowie ze stali nierdzewnej podzespoły GXP są zabezpieczone przed działaniem wszelkich środków chemicznych i detergentów stosowanych w przemyśle biotechnologicznym, a dodatkowo GXP jest najlżejszym na rynku rozwiązaniem RM do strefy 1/21 oraz Div. 2.


Typowe zastosowania

Seria VisuNet GXP została zaprojektowana z myślą o zastosowaniach biotechnologicznych. W końcowym procesie są uzupełniane lub mieszane smaki i zapachy. System VisuNet GXP może na przykład wspierać pracowników w ręcznych czynnościach tych procesów. Dzięki certyfikacji do pracy w miejscach zagrożonych wybuchem w strefie 1/21 jest to idealne rozwiązanie do miejsc, w których przelewane są substancje wybuchowe. Dowiedz się więcej o zaletach monitora z serii VisuNet GXP w tego typu zastosowaniach. 

Skonfiguruj swój własny system VisuNet GXP!

Usługa aktualizacji

Użytkownicy cienkich klientów firmy Pepperl+Fuchs mogą skorzystać z naszej nowej usługi.

Subskrybuj

Pozwól nam poinformować Cię o nowej aktualizacji oprogramowania!