Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Simulační software pro řídicí jednotku pročišťování a tlakování řady 6000

Nyní je k dispozici také jako aplikace pro zařízení iPad a systém Android!

New: App for simulating the 6000 series purge and pressurization system

Nová aplikace simulačního softwaru uživatelského rozhraní ukazuje, jak snadné je naprogramovat řídicí jednotku tlakovacího systému řady 6000. Řídicí jednotka uživatelského rozhraní (UIC) představuje interaktivní simulaci se školicím softwarem. Jednotka UIC je dostupná v angličtině, němčině a čínštině. Displej mapuje úplnou strukturu nabídek řady 6000.

Všichni známe ten problém: Objeví se nový slibný produkt, ale musíte si ho objednat, abyste zjistili, jak funguje. Obvyklé zdroje informací o novém produktu, jako obecná literatura, technické listy a příručky obvykle nabídnou dobrý přehled, to ale není to samé, jako mít v rukou skutečný produkt.

U nových tlakovacích jednotek řady 6000 je nyní možné naučit se produkt ovládat ještě předtím, než si ho koupíte! Nový interaktivní simulační software pro řadu 6000 mapuje úplnou strukturu nabídek se všemi možnými vstupy. Novou tlakovací jednotku řady 6000 si můžete vyzkoušet, aniž byste si ji objednávali nebo kupovali! Seznamte se s nastavením řídicí jednotky a získejte informace o různých funkcích. Kvůli lepšímu pochopení každá položka nabídky obsahuje text nápovědy, který každou funkci vysvětluje.

Dalším výrazným bodem softwaru jsou automaticky spouštěné operace. Ty se spouští samočinně a objasňují konkrétní programovací sekvence. Můžete si vybrat:

  • Zadávání hesla
  • Aktivaci funkce bypass 
  • Úpravy objemu uvnitř pouzdra

Vyzkoušejte si systém, než ho koupíte! Zažijte různé funkce a parametry časovače, čtyř vstupů a doplňkových dvou výstupů. Optimalizujte svou aplikaci pomocí mnoha pročišťovacích možností, které řada 6000 nabízí.

Software je zdarma, je optimalizovaný pro počítač PC, zařízení iPad, či systém Android a je možné ho stáhnout z našeho webu nebo některého obchodu s aplikacemi.


Stáhnout simulační software UIC

Zaregistrujte se a stáhněte si simulační software řady 6000 jako verzi aplikace pro počítač PC, zařízení iPad nebo systém Android zdarma.