Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Jak vyhledat informace o produktu

Společnost Pepperl+Fuchs poskytuje podrobné a užitečné informace o svých produktech. Technické informace zahrnují technické listy, příručky, osvědčení, certifikáty a další. Pokud jde o informace o produktech, dokážeme splnit všechny vaše požadavky! Pomocí vyhledávání na webu najdete vše, co potřebuje. Zde je návod, jak používat náš nástroj pro vyhledávání v pravém horním rohu našich webových stránek.


1. Zadejte číslo modelu (typecode) do vyhledávacího pole


Ujistěte se, že jste v nabídce filtrovaného vyhledávání zvolili položku „Produkty“
Vyhledávání produktu na základě vyhledávaného termínu nalezne nejméně jeden výsledek. Sdělíme vám také, že jsme nenašli žádné výsledky, a poradíme vám, jak vyhledávání zlepšit, nebo se se svým požadavkem můžete obrátit přímo na nás.

2. Klikněte na produkt ve výsledcích vyhledávání

Klikněte na produkt ve výsledcích vyhledávání a přejděte přímo na konkrétní stránku. Zde najdete všechny technické informace týkající se produktu.


3. Klikněte na technické informace, které vás zajímají

Na stránce produktu si můžete zvolit, zda chcete zobrazit nebo stáhnout technické listy, technickou dokumentaci, výkresy CAD+CAE nebo osvědčení a certifikáty. Pokud jsou k dispozici, můžete si vybrat různé jazykové verze dokumentů.


4. Další možnosti vyhledávání!

Pro zjednodušení vyhledávání doporučujeme použít filtry vyhledávání. Ať již znáte pouze začátek, konec nebo část čísla modelu (typecode) či produktu, naše funkce vyhledávání vám pomůže najít to, co hledáte!