Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Flexibilní ruční čtečka pro skladové systémy

Ruční čtečka OHV300 nabízí vše, co potřebujete k řízení skladu.


Ruční čtečka OHV300 vám zajistí maximálně efektivní procesy řízení skladu, inventarizace a evidence zásob.

Využití

Skladové systémy si často spojujeme s obrovskými logistickými centry zaplněnými vysokými regály, kde se velkou rychlostí míhají vysokozdvižné vozíky. Stejně tak nesmíme zapomínat na nespočet malých až středně velkých systémů, bez nichž se neobjede fungování řady firem působících v širokém spektru oborů, jako je zásobování, výroba nebo logistika. V tomto prostředí není často ekonomicky ani technicky možné realizovat plně automatický provoz skladu, takže jsou výrobky doplňovány a odebírány ze skladu ručně. V každém případě ale provozní personál požaduje při řízení skladu, inventarizaci a evidenci zásobmaximální efektivitu.


Cíle

Doplňování a ruční výběr zboží se od procesů využívaných v plně automatizovaných skladových systémech značně liší. Konkrétně platí, že pokud musí zaměstnanci neustále přecházet mezi skladem a počítačem, který je na jednom místě a kde musí zadávat a aktualizovat údaje, zdržuje to při práci. Inteligentní ruční čtečka těmto požadavkům na lepší výsledky vychází vstříc. Tato zařízení musí umět zpracovat všechny běžné 1D a 2D kódy a souběžně do ruční čtečky paralelně namapovatcelý systém řízení skladu.Ruční čtečka OHV300 se snadno používá a spolehlivě načítá malé 2D i dlouhé 1D kódy.

Řešení

Ruční čtečka OHV300 nabízí vše, co potřebujete k řízení skladu.
Ruční čtečka OHV300 nabízí vše, co potřebujete k řízení skladu.

Ruční čtečky OHV300 si hladce poradí se všemi možnými úkoly, od registrace výrobků až po kompletní řízení skladu. Při doplňování zboží do zásob mohou uživatelé konkrétní údaje o výrobku zadávat prostřednictvím čtečky kódů nebo klávesnice. Uložené údaje (například umístění a množství) lze kdykoli zjistit jednoduchým načtením kódu. Klávesnice a vestavěná barevná obrazovka zajistí, aby se uživatelům se čtečkousnadno pracovalo a zobrazovaly se jim výstupy. Pokud údaje potřebujete dále zpracovávat nebo je chcete zálohovat, můžete je ve formě tabulek exportovat do ERP systémů. Stačí čtečku OHV300 bezdrátově připojit k počítačové USB nabíječce či chytrým telefonům nebo tabletům.


Výhody

Tato ruční čtečka nabízí řadu speciálních funkcí, aby se uživatelům lépe pracovalo. Čtečka snadno načítá kódy na reflexních površích či výrobcích balených do smršťovacích nebo jiných fóliích. Prostřednictvím dvojitého objektivu zase dokáže na jednom zařízení načíst velké i malé kódy. Ruční čtečka nabízí optimální flexibilitu, protože se bez složitého programování dokáže přizpůsobit konkrétním aplikacím (například integraci do ERP systému). Díky kompatibilitě s jazykem JavaScript nabízí, i bez použití počítače, všechny myslitelné varianty implementace vlastních aplikací.


Stručné představení ruční čtečky OHV300

  • Jednoduchá skladová evidence díky klávesnici a obrazovce
  • Jednoduchá a flexibilní integrace ERP systémů prostřednictvím programování výstupních řetězců
  • Nastavení parametrů a programování pomocí řídicích kódů JavaScriptu na samotné ruční čtečce
  • Spolehlivé načítání malých 2D a dlouhých 1D kódů
  • Bezdrátový přenos přes rozhraní Bluetooth

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat