Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Efektivnější palubní váhy s inerciální měřicí jednotkou F99-Fusio

Spolehlivé monitorování náklonu během dynamického pohybu


Jednotka F99-Fusion zvyšuje efektivitu při dynamických aplikacích.

The application

Onboard weighing systems are used to calculate the weight of materials on mobile equipment. Modern wheel loaders or port cranes calculate material weight loaded directly in the bucket or on the crane. Unlike conventional scales, a centralized weighing location is not needed. Load weighing is carried out directly at the mobile equipment location.


Cíl

Při výpočtech hmotnosti na mobilním zařízení často dochází k chybám měření, způsobeným externím zrychlením. Měření ovlivňuje brzdění, zrychlování nebo projíždění vozidla zatáčkou. Aby nedocházelo k nepřesnému měření, vozidlo by mělo před výpočtem hmotnosti zcela zastavit. Z časových a finančních důvodů to však není přijatelné. Cílem je kompenzovat negativně působící vlivy a optimalizovat detekci hmotnosti i během jízdy.


Řešení


Inteligentní kombinace snímače zrychlení a gyroskopu jednotky F99-Fusion zajišťuje schopnost kompenzovat externí zrychlení a přesně měřit náklony. Pomocí těchto kompenzovaných dat náklonu jsou výpočty hmotnosti prováděny během pracovního procesu bez zpoždění.

Výhody

Jednotka F99-Fusion je vhodná pro venkovní použití.
Jednotka F99-Fusion je vhodná pro venkovní použití.

Díky inteligentnímu fúznímu algoritmu zajišťuje inerciální měřicí jednotka F99-Fusion přesné decentralizované výpočty hmotnosti. Jednotka byla vyvinuta speciálně pro venkovní použití (IP68/69K) a pro použití na veřejných komunikacích (certifikace E1 a GL) a je vhodná pro široké spektrum využití. Tím se zvyšuje efektivita celého procesu.


Stručný přehled

  • Kompenzace vícesměrových zrychlení umožňuje rychlé, přesné a dynamické měření náklonu
  • Různé výstupy měření pro plnou flexibilitu použití
  • Krytí IP68/IP69K a ochranná montážní deska poskytují maximální odolnost pro venkovní použití
  • Certifikáty E1 a GL umožňují použití v širokém rozsahu aplikací, včetně terénních a námořních