Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Jak se přihlásit k odběru informačního kanálu RSS?


Společnost Pepperl+Fuchs nabízí řadu informačních kanálů RSS, které vám oznámí určitá témata, jako jsou aktualizace softwaru, poznámky nebo bulletiny. Výhodou těchto informačních kanálů pro vás jako příjemce je, že máte vždy k dispozici aktuální informace, aniž byste museli zadávat osobní údaje.

Pokud ještě nejste s tímto procesem obeznámeni, vysvětlíme vám zde, jak se můžete přihlásit k odběru informačního kanálu RSS od společnosti Pepperl+Fuchs:

1. Klikněte pravým tlačítkem myši na velkou zelenou ikonu RSS na příslušné stránce informačního kanálu RSS společnosti Pepperl+Fuchs.

2. Zkopírujte odkaz do schránky.

3. Vložte odkaz do čtečky informačních kanálů nebo jej jednoduše vložte do příslušné kategorie e-mailového klienta (jako je Microsoft Outlook), jak je znázorněno na níže uvedeném snímku obrazovky.

4. Automaticky obdržíte informace o všech aktualizacích nebo bulletinech, které byly dosud oznámeny prostřednictvím informačního kanálu RSS. Veškeré poznámky k dalším aktualizacím, které budou vytvořeny v budoucnu, budou odeslány do vaší složky RSS bezprostředně po zveřejnění.Jednoduše přidejte informační kanál RSS do aplikace Microsoft Outlook