Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Zautomatyzowane pojazdy sterowane (AGV)

Od intralogistyki po produkcję samochodów: Zautomatyzowane pojazdy sterowane stały się nieodzownym elementem nowoczesnej obsługi materiałów. Coraz częściej są one wykorzystywane do samodzielnego transportu towarów do miejsca przeznaczenia. Należy zapewnić, aby pojazdy AGV poruszały się bezpiecznie po swoim pasie ruchu, były prawidłowo ładowane i rozładowywane oraz tak, aby w żadnym wypadku nie doszło do kolizji z ludźmi lub przedmiotami.

Wszystko to jest możliwe tylko przy wsparciu niezawodnych i wydajnych czujników. Firma Pepperl+Fuchs oferuje szeroką gamę czujników przemysłowych, które są idealnie dostosowane do wymagań stawianych zautomatyzowanymi pojazdom sterowanym. Na przykład czujniki LiDAR o wysokiej wydajności technologicznej zapewniają wysoce precyzyjną nawigację. Ponadto różne czujniki i systemy umożliwiają bezpieczną i wydajną obsługę ładunków oraz dokładne postrzeganie otoczenia. W ten sposób produkty firmy Pepperl+Fuchs zapewniają płynność procesów związanych z wykorzystaniem zautomatyzowanych pojazdów sterowanych - zarówno automatycznych botów, widłowych AGV, jak i robotów mobilnych.Czujniki i rozwiązania do pojazdów AGV

Pojazdy sterowane automatycznie stały się nieodzownym elementem nowoczesnego przeładunku materiałów. Odkryj nasze czujniki i rozwiązania do obsługi ładunków, nawigacji i prowadzenia oraz percepcji otoczenia.