Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Nawigacja i prowadzenie

W celu osiągnięcia jak największej przepustowości w transporcie materiałów, zautomatyzowane pojazdy sterowane (AGV) muszą być niezawodnie prowadzone w każdych warunkach. Firma Pepperl+Fuchs oferuje odpowiednie czujniki i technologie, aby sprostać tym wyzwaniom - niezależnie od tego, czy chodzi o nawigację swobodną, nawigację na podstawie podłogi, czy śledzenie ruchu.

Podczas gdy nawigacja swobodna opiera się na wykrywaniu konturów przestrzennych lub reflektorów przymocowanych do punktów orientacyjnych, to nawigacja podłogowa opiera się na prowadzeniu za pomocą kolorowych pasków, kodów lub znaczników RFID na podłożu. Śledzenie ruchu dostarcza danych z czujników ruchu, które mogą być wykorzystane do oszacowania zmian pozycji w czasie. Dla wszystkich tych rodzajów nawigacji, firma Pepperl+Fuchs oferuje szeroki zakres wydajnych technologii, w celu zapewnienia najwyższej precyzji nawigacji i prowadzenia


Solutions for Free Navigation


Solutions for Floor-Based Navigation


Solutions for Motion Tracking


Obsługa ładunków

Od dokowania, przez wykrywanie i pozycjonowanie ładunku, po identyfikację ładunku - poznaj nasze rozwiązania czujnikowe do obsługi ładunków w zastosowaniach AGV!

Postrzeganie otoczenia

Pojazdy AGV muszą przez cały czas dokładnie rozpoznawać swoje otoczenie, aby uniknąć kolizji z ludźmi i przedmiotami. Zachęcamy do znalezienia odpowiednich produktów do postrzeganie otoczenia!