Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Postrzeganie otoczenia

Czy to w centrach logistycznych, na terenie fabryki, czy w biurowcach - pojazdy AGV muszą przez cały czas dokładnie rozpoznawać swoje otoczenie, aby uniknąć kolizji z ludźmi i przedmiotami.

Wymaga to zastosowania specjalnych technologii. Firma Pepperl+Fuchs oferuje w tym celu wyjątkowe czujniki i systemy, takie jak bezpieczny system czujników ultradźwiękowych USi-safety z aprobatą bezpieczeństwa zgodną z normą ISO 13849-1 kategorii 3 do PL d lub czujnik R2300 3-D LiDAR o najwyższej rozdzielczości kątowej w swojej klasie. Te i inne czujniki umożliwiają precyzyjne i niezawodne postrzeganie otoczenia i zapewniają bezbłędne procesy przy użyciu pojazdów AGV.


Solutions for Collision Avoidance


Solutions for Personnel Protection


Obsługa ładunków

Od dokowania, przez wykrywanie i pozycjonowanie ładunku, po identyfikację ładunku - poznaj nasze rozwiązania czujnikowe do obsługi ładunków w zastosowaniach AGV!

Nawigacja i prowadzenie

W celu niezawodnego prowadzenia zautomatyzowanych pojazdów sterowanych potrzebne są zaawansowane technologie. Zachęcamy do poznania naszych rozwiązań dla nawigacji i naprowadzania!