Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Podzespoły sieciowe

W zależności od struktury sieci komputerowej wymagane są dodatkowe urządzenia sieciowe lub składniki sieciowe, aby umożliwić interakcję urządzeń VisuNet w sieci komputerowej. Obejmują one linie, złącza i kable, a także przełączniki i konwertery.

Firma Pepperl+Fuchs oferuje szeroki wybór komponentów sieciowych idealnie dopasowanych do produktów VisuNet i umożliwiających komunikację ze stacjami operatora VisuNet. Oferta obejmuje między innymi konwertery, które umożliwiają wykorzystanie kabli światłowodowych nawet w strefach zagrożonych wybuchem poprzez konwertowanie sygnałów świetlnych z powrotem na sygnały elektryczne. Odpowiednie kable pomocnicze można podłączyć bezpośrednio do wstępnie skonfigurowanych interfejsów.


Dzięki wszechstronnym testom i kwalifikacjom certyfikowane składniki sieciowe firmy Pepperl+Fuchs można szybko i łatwo zintegrować z istniejącą siecią za pomocą technologii plug-and-play. Dzięki stopniowi ochrony IP66 podzespoły są szczególnie wytrzymałe i nadają się do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem.