Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

FOUNDATION Fieldbus H1

Akceptowany standard w automatyzacji procesów

MAGISTRALA FOUNDATION Fieldbus H1 (FF H1) dostarcza zasilanie i przesyła cyfrową komunikację między systemami hosta, takimi jak DCS lub PLC i przyrządami polowymi. Informacje o stanie i polecenia sterujące są przesyłane między maksymalnie 31 uczestnikami podłączonymi do tego samego kabla. Magistrala fieldbus to coś więcej niż tylko czysta kontrola procesu. Technologia fieldbus umożliwia zdalną konfigurację, zarządzanie zasobami i aktywne utrzymanie ruchu.

FieldConnex® to odpowiedni system do ochrony i integracji danych urządzeń polowych z systemem DCS. Dzięki prostej konstrukcji, niezawodne podzespoły są łatwe w obsłudze i trwałe. Wiele różnych koncepcji ochrony przed wybuchem sprawia, że jest to technologia umożliwiająca instalację, wdrożenie do eksploatacji i niezawodne działanie.

FF H1 spełnia wymogi normy IEC 61158-2. Fieldbus Foundation to organ nadzorujący; wydaje wytyczne i definicje oraz zapewnia interoperacyjność urządzeń. Reprezentowane są wszystkie podmioty, takie jak operatorzy zakładów, dostawcy, wykonawcy i dostawcy DCS.Od decyzji, poprzez planowanie, montaż i rozruch, aż do eksploatacji i utrzymania ruchu: Odkryj, jak najlepiej wykorzystać naszą infrastrukturę fieldbus…