Serviceline
Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Technologie Multi Pixel Technology (MPT) – snadné a přesné měření na krátkou vzdálenost


O krok napřed – se senzory MPT

Měřicí funkce optických senzorů zajišťují perfektní detekci předmětu a poskytují vám důležitou konkurenční výhodu na trhu!


Co je to MPT?

Zkratka MPT znamená Multi Pixel Technology (vícepixelová technologie), a kombinuje osvědčený princip triangulace s měřicí funkcí konvenčních senzorů pro měření vzdálenosti. Nová generace senzorů MPT přináší nejmodernější výkonnou technologii, která se hned od začátku rozšíří do širokého spektra uživatelů.

Vysoce výkonné senzory bez problémů zvládají složitou detekci předmětů na krátkou vzdálenost. I v případě silně proměnlivých podmínek prostředí inteligentní senzory poskytují extrémně spolehlivé výsledky s vysokou úrovní imunity – ideální řešení pro přesnou detekci předmětu na krátkou vzdálenost.


elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat

Snadné vysvětlení: Multi Pixel Technology

Sebastian Pesch, produktový manažer pro optické standardní senzory ve společnosti Pepperl+Fuchs, představuje technologii MPT, která nabízí rozhodující výhody pro průmyslovou automatizaci.