Serviceline
Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Sítě WirelessHART na procesní automatizaci

Bezdrátová komunikace získává v automatizaci rychle na významu. U procesní automatizace netvoří překážky objem dat, ale vzdálenosti, které je nutné překlenout. Kdykoli nastane situace, že architektura závodu neumožňuje použít standardní kabeláž, lze se k údajům dostat pouze častými návštěvami přímo na místě.

Cenově výhodné řešení nabízí technologie WirelessHART. Pravidelně zpřístupňuje naměřené údaje, což se projeví ve větší kvalitě a úspornějším provozu zpracovatelských závodů.

sítích založených na technologii WirelessHART funguje každé zapojené zařízení současně jako zdroj signálu i jako regenerační zesilovač. Směrováním jednotlivých signálů v rámci celé sítě lze vytvořit rozsáhlou síťovou strukturu.

Produkty s technologií WirelessHART od společnosti Pepperl+Fuchs

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí několik různých modulů, které slouží k připojení senzorůřídicímu systému, systému pro správu prostředků a k bezdrátové síti. Tyto výrobky s technologií WirelessHART podporují instalaci provozních zařízení od různých výrobců, aniž byste museli vynakládat další úsilí a finance na kabeláž. Následující komponenty vám zajistí spolehlivou komunikaci bez rušení.


Adaptér WirelessHART BULLET

Adaptér WirelessHART „BULLET“

BULLET je jediný adaptér WirelessHART na trhu vybavený pouzdrem Ex d. Stačí připojit BULLET k provoznímu zařízení a tak aktivovat efektivní bezdrátový přenos dat.