Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Sítě WirelessHART na procesní automatizaci

Bezdrátová komunikace získává v automatizaci rychle na významu. U procesní automatizace netvoří překážky objem dat, ale vzdálenosti, které je nutné překlenout. Kdykoli nastane situace, že architektura závodu neumožňuje použít standardní kabeláž, lze se k údajům dostat pouze častými návštěvami přímo na místě.

Cenově výhodné řešení nabízí technologie WirelessHART. Pravidelně zpřístupňuje naměřené údaje, což se projeví ve větší kvalitě a úspornějším provozu zpracovatelských závodů.

sítích založených na technologii WirelessHART funguje každé zapojené zařízení současně jako zdroj signálu i jako regenerační zesilovač. Směrováním jednotlivých signálů v rámci celé sítě lze vytvořit rozsáhlou síťovou strukturu.

Produkty s technologií WirelessHART od společnosti Pepperl+Fuchs

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí několik různých modulů, které slouží k připojení senzorůřídicímu systému, systému pro správu prostředků a k bezdrátové síti. Tyto výrobky s technologií WirelessHART podporují instalaci provozních zařízení od různých výrobců, aniž byste museli vynakládat další úsilí a finance na kabeláž. Následující komponenty vám zajistí spolehlivou komunikaci bez rušení.


Adaptér WirelessHART BULLET

BULLET je jediný adaptér WirelessHART na trhu vybavený pouzdrem Ex d. Stačí připojit BULLET k provoznímu zařízení a tak aktivovat efektivní bezdrátový přenos dat.