Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Investice do průmyslové komunikace

2019-02-18

Acquisition of Comtrol Corporation: Investing in industrial communication

MINNEAPOLIS, Minnesota (USA) – 1. února 2019 – Společnost Pepperl+Fuchs, přední společnost zabývající se vývojem průmyslových automatizačních technologií, získá od 1. února 2019 společnost Comtrol Corporation. Americká společnost Comtrol je průkopníkem v oblasti produktů pro průmyslovou ethernetovou komunikaci a IO-Link, která si získala respekt mj. díky svým produktům řady RocketPort®. Technologie společnosti Comtrol doplní portfolio řešení senzorů Sensorik4.0® a technologií rozhraní, ve kterém najdeme rozhraní AS, IO-Link master zařízení a zařízení pro průmyslovou konektivitu. Rozšíření nabídky produktů a rozhraní pro ethernetovou komunikaci dobře zapadá do strategie společnosti Pepperl+Fuchs pro Průmysl 4.0 a umožní jí tak nabídnout ještě více řešení, která vyplní mezeru mezi terénními zařízeními a řídicí úrovní.

Aby mohli zákazníci společnosti Comtrol i nadále nakupovat její produkty a realizovat svoji činnost tak jako obvykle, byla založena nová společnost Pepperl+Fuchs Comtrol Inc.. Společnost Pepperl+Fuchs Comtrol Inc. bude mít i nadále sídlo v Minneapolisu. Díky integraci společnosti Pepperl+Fuchs Comtrol Inc. do skupiny Pepperl+Fuchs Group budou moci dosavadní zákazníci společnosti Comtrol využívat výhod globálního rozsahu skupiny a získat přístup i k dalším technologiím pro automatizaci.

Rozšířená nabídka produktů pro IO-Link pomůže našim zákazníkům zlepšit toky dat z terénních zařízení na řídicí úroveň a do cloudu. Zákazníci se budou moci obrátit na jednoho důvěryhodného partnera, který jim pomůže s rozvojem nejmodernějších digitálních obchodních procesů,“ říká Reiner Müller, ředitel divize automatizace průmyslových podniků ve společnosti Pepperl+Fuchs.


O společnosti Comtrol Corporation


Společnost Comtrol Corporation již více než 35 let vyrábí a dodává kvalitní produkty pro počítačové sítě a průmyslovou datovou komunikaci, a to se zaměřením na průmyslovou síť Ethernet a konektivitu zařízení.  Má zastoupení v Severní Americe, EMEA, Asii a Jižní Americe, kde prodává průmyslové ethernetové a PoE přepínače RocketLinx®, průmyslové brány IO-Link Master, ethernetové servery DeviceMaster® a brány a víceportové sériové karty RocketPort®. Společnost Comtrol nabízí řešení pro širokou škálu aplikací v oblasti zabezpečení, energetiky, průmyslové automatizace, řízení provozu a dopravy. Potřebujete-li další informace, obraťte se na společnost Comtrol Corporation na tel. +1 763-957-6000 nebo navštivte web www.comtrol.com.


elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat
amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.

Portfolio společnosti Comtrol

Zakoupením firmy Comtrol Corporation doplňuje společnost Pepperl+Fuchs své portfolio řešení pro cloudové aplikace, zaměřených na budoucnost a splňujících požadavky Průmyslu 4.0.