Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

COVID-19

2020-03-18

Jsme Vám pořád k dispozici

Pepperl+Fuchs News on COVID-19

Usilovně pracujeme na tom, abychom pandemii zabránili a zpomalili její šíření. Z tohoto důvodu pečlivě sledujeme situaci v každé z našich dceřiných společností a okamžitě realizujeme všechna doporučení příslušných orgánů. To může mít za následek zpoždění nebo dokonce uzavření výrobních závodů.

Jsme v úzkém kontaktu s našimi klíčovými dodavateli a neustále analyzujeme náš globální dodavatelský řetězec. Tím, že jsme pohotoví a proaktivní, se nám podařilo úspěšně zajistit dodávky zákazníkům a omezit délku dodacích lhůt na minimum. S ohledem na současnou situaci však musíme předpokládat, že budeme muset čelit dalším výzvám při udržování naší nabídky produktů a služeb. Je to proto, že stále více výrobních zařízení v Evropě je částečně nebo úplně uzavřeno kromě celosvětového uzavření národních hranic. Ujišťujeme vás, že děláme vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali negativní dopady.

Pokud to naše provozní procesy umožňují, naši kolegové již pracují z domova. Zajistíme, aby byli stále k dispozici prostřednictvím e-mailu, telefonu a audio / video konference. Uvědomte si však, že v zájmu vzájemné bezpečnosti v současné době nerealizujeme žádné návštěvy zákazníků. Setkáme se s vámi na místě pouze na velmi omezeném základě a po předchozí domluvě.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat.


elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat
amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.