Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Spolehlivé všude: Globální řešení pročišťování a tlakování

2023-05-23

Reliable Everywhere: Global Purge and Pressurization Solutions from Pepperl+Fuchs
Pročišťování a tlakování představují univerzální metodu ochrany, kterou lze používat v nejrůznějších průmyslových aplikacích.

Pročišťování a tlakování představují univerzální metodu ochrany, kterou lze používat v nejrůznějších průmyslových aplikacích. Tato metoda je založena na principu segregace mezi prostředím s nebezpečím výbuchu a bezpečnou atmosférou a poskytuje ochranu proti výbuchu jak pro nebezpečí spojená s plyny, tak pro nebezpečí související s prachem. Navíc se také jedná o jeden z mála druhů ochrany, které umožňují používat konvenční zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu. Lze ji použít v malých skříních pro zařízení, ve velkých a složitých sestavách a v motorech a dalších rotačních elektrických zařízeních. Jako přední výrobce v oblasti Purging Technology® disponuje společnost Pepperl+Fuchs více než 25 lety zkušeností s výrobou inovativních a certifikovaných řešení, jejichž použití je pozoruhodně jednoduché a která snadno zvládnou prakticky jakoukoli z těchto aplikací. Přečtěte si, jak mohou systémy pročišťování a tlakování od známé značky Bebco EPS® společnosti Pepperl+Fuchs poskytnout řešení pro různé náročné případy použití v oblasti automatizace procesů.


Příklady použití pročišťování a tlakování


Celosvětová podpora prostřednictvím středisek pro technická řešení (SEC)

Tyto příklady ukazují, jak naše systémy pročišťování a tlakování dokáží zvládnout prakticky jakýkoli scénář použití. Kromě technické dokonalosti nabízí společnost Pepperl+Fuchs také špičkovou zákaznickou podporu: Divize Automatizace procesů se může pochlubit více než 60 lety zkušeností v oblasti ochrany elektrických zařízení proti výbuchu. V našich střediscích pro technická řešení (SEC) působících po celém světě poskytujeme technická a přizpůsobená systémová řešení pro zákazníky z celého světa. Pokud jde o plánování a realizaci, naši odborníci se postarají o vše za vás: od vypracování hrubé koncepce a počátečního řešení až po návrh a konstrukci kompletního řešení, a to včetně certifikace. Vždy s vámi úzce spolupracujeme.

Hlavní přednosti globálních řešení pročišťování a tlakování

  • Rychlý a snadný průběh projektu: Společnost Pepperl+Fuchs disponuje více než 25 lety zkušeností v oblasti systémů pročišťování a tlakování s tisíci dodanými řešeními
  • Globální dodavatel kompletních řešení: Návrh, konstrukce, výroba a konečná certifikace z jediného zdroje, a to kdekoli na světě
  • Jistota a duševní pohoda: Náš zkušený tým pro řešení provede vaše řešení celým procesem aplikace a zajistí, že finance a časový harmonogram projektu zůstanou pod kontrolou
  • Nákladově efektivní: Úspora hmotnosti díky lehkým skříním
  • Snížená složitost: Balíčková řešení předem definovaných a certifikovaných skříní
  • Vhodné pro většinu aplikací: Kompletní certifikovaná řešení připravená k instalaci přímo ze středisek pro technická řešení (SEC)
  • Zjednodušené procesy: Přizpůsobení stávajících řešení od bezpečných po nebezpečné oblasti
  • Průběžné sledování a kontrola: Zpětná vazba o stavu druhu ochrany, automatická kontrola teploty a těsnosti a generování alarmů

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat
amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.