Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Navštivte společnost Pepperl+Fuchs na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

2023-03-24

Hannover Messe Logo
Navštivte společnost Pepperl+Fuchs v hale 9, na stánku D76

Veletrh HANNOVER MESSE otevře od 17. do 21. dubna 2023 své brány odborníkům z celého světa. Přibližně 4000 společností ze strojírenského, elektrotechnického a digitálního odvětví a také z energetického sektoru, včetně společnosti Pepperl+Fuchs, představí inovativní technologie a řešení pro propojený a klimaticky neutrální průmysl.

Partnerskou zemí letošního předního světového veletrhu bude Indonésie, se kterou má společnost Pepperl+Fuchs rovněž úzké vazby: Již více než 20 let představuje tato ostrovní země pro společnost Pepperl+Fuchs nejen důležitou a tradiční výrobní lokalitu, ale také atraktivní a rostoucí odbytový trh. V neposlední řadě díky iniciativě „Making Indonesia 4.0“ země pokračuje v rozvoji své digitální infrastruktury.

Podobně slibným projektem je „Manufacturing-X“, iniciativa platformy Průmysl 4.0, k níž společnost Pepperl+Fuchs rovněž přispívá svými produkty a řešeními a na veletrhu HANNOVER MESSE ji poprvé prezentuje. 

Dále představíme senzor R3000 3-D LiDAR/MEMS jako součást produktové studie pro vytváření trojrozměrných shluků bodů s vysokým rozlišením kombinací dvou výkonných technologií. Tato inovace nastavuje nové standardy při řešení komplexních automatizačních úloh, od autonomních vozidel až po roboty pro poskytování služeb.

Zajímá vás to už teď? Pak nás navštivte v hale 9, na stánku D76, kde se dozvíte více o našich nejvýznamnějších exponátech. Naši specialisté se těší na vaši návštěvu!


Aktivní utváření datového prostoru pro Průmysl 4.0: „Manufacturing-X“

Průmysl 4.0 dosahuje další úrovně: Prostřednictvím iniciativy „Manufacturing-X“ si platforma Průmysl 4.0 stanovila úkol vytvořit nezávislý datový prostor napříč odvětvími a společnostmi. Cílem je pozvednout mnohostrannou spolupráci v rámci dodavatelských řetězců a procesů vytváření digitálních hodnot na novou úroveň. Společnost Pepperl+Fuchs bude na několika vzájemně propojených exponátech demonstrovat inteligentní využití různých technologií a standardů pro komplexní digitální spolupráci napříč odvětvími a společnostmi v takovém datovém ekosystému.

Další informace o iniciativě Manufacturing-X

Revoluce v trojrozměrném měření: Produktová studie senzorů R3000 LiDAR/MEMS

K řešení budoucích výzev jsou nezbytné vysoce výkonné 3D senzory, ať už pro autonomní vozidla nebo pro roboty poskytující péči. Technologická inovace vytvořená společností Pepperl+Fuchs ve spolupráci s institutem Fraunhofer Institute for Silicon Technology ISIT umožňuje dosáhnout maximální přesnosti a špičkového výkonu, ale zároveň zůstat nákladově efektivní. V senzoru R3000 LiDAR/MEMS jsou pro tento účel poprvé zkombinovány technologie PRT (Pulse Ranging Technology) a MEMS

Další informace o senzorech R3000

Nejvýznamnější produkty


elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat
Indonéská krajina

Přečtěte si více o působení společnosti Pepperl+Fuchs v Indonésii v našem článku v magazínu amplify.