Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Indukční, fotoelektrické a rotační snímače pro přímé připojení k rozhraní AS-Interface jsou k dispozici v různých provedeních. Snímače se vestavěným čipem rozhraní AS-Interface nabízejí významné výhody, jako například sledování vlastní činnosti, zdokonalenou diagnostiku (například signalizaci poruchy) nebo možnost přiřazování parametrů snímači (například N.O. / N.C. provozní režim). Snímače vyrobené v souladu se Specifikací V2.1 umožňují připojení až 62 snímačů do jedné sítě.


Indukční snímače rozhraní AS-Interface

Inteligentní snímače pro rozhraní AS-Interface
Inteligentní snímače pro rozhraní AS-Interface

Inteligentní snímače pro rozhraní AS-Interface jsou k dispozici v různých provedeních:

  • Válcové snímače M12 a M30, s i bez možnosti zapuštění

Indukční snímač VariKont L pro rozhraní AS-Interface
Indukční snímač VariKont L pro rozhraní AS-Interface
  • VariKont L

Toto provedení nabízí instalaci bez použití nástrojů a 4 LED v rozích, které zobrazují stav přepínání a provozní napětí. LED jsou jasně viditelné ze všech směrů.


Rotační snímače

Absolutní rotační snímače
Absolutní rotační snímače
Absolutní rotační snímače se využívají v mnoha aplikacích určování polohy. Vysokorychlostní řešení s více podřízenými jednotkami a 4 čipy rozhraní AS-Interface může během jednoho cyklu sítě aktualizovat 16bitové hodnoty polohy a přenést hodnotu polohy do sítě vyšší úrovně nebo skenerové karty PLC.

Bezplatně ke stažení: Oficiální zpráva o komunikačních protokolech založených na protokolu TCP (PDF)

Tato zdarma poskytovaná oficiální zpráva ve formátu PDF porovnává různé komunikační protokoly založené na protokolu TCP (AMQP, OPC UA, MQTT, REST API), které si našly cestu vzhůru a jsou považovány za faktory umožňující používat IIoT a realizovat průmysl 4.0. Získejte zdarma soubor ke stažení hned teď!

AS-Interface – sortiment

Seznamte se s kompletním sortimentem našich produktů AS-Interface.