Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Přijatý standard procesní automatizace

FOUNDATION Fieldbus H1 (FF H1) napájí a digitálně komunikuje mezi hostitelskými systémy jako DCS nebo PLC a přístroji v poli. Informace o stavu a řídicí pokyny se přenášejí mezi 31 účastníky připojenými stejným kabelem. Fieldbus je víc než jen prosté procesní řízení. Vzdálená konfigurace, správa prostředků a proaktivní údržba také patří k technologii fieldbus.

FieldConnex® je ten správný systém pro ochranu a integraci dat z přístrojů v poli do DCS. Jednoduchý design a spolehlivé komponenty zajišťují uživatelskou přívětivost a dlouhou životnost. Několik prvotřídních konceptů ochrany proti výbuchům z této děla technologii číslo jedna pro instalaci, zprovoznění a spolehlivý provoz.

FF H1 odpovídá normě IEC 61158-2. Fieldbus Foundation je řídicí orgán, který vydává pokyny a definice a zajišťuje kompatibilitu zařízení. Jsou zde zastoupeny všechny složky, jako jsou provozovatelé závodů, dodavatelé a stavebníci a vývojáři DCS.Od rozhodování a plánování přes instalaci a uvedení do proozu až po provoz a údržbu: Objevte, jak co nejlépe využít svou sběrnicovou infrastrukturu…

Přístrojová knihovna FieldConnex® Smartplant®

Stáhněte si zdarma nástroj pro projektování sběrnic!