Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

PROFIBUS PA

PROFIBUS PA je součástí oblíbené rodiny protokolů PROFIBUS. Datové formáty jsou stejné jako u PROFIBUS DP, čímž se zjednodušuje integrace zařízení v obou sítích, bez prodlev a s plnou transparentností.

PROFIBUS PA je sběrnicový systém podle IEC 61158-2 a provádí napájení a přenos dat digitálně mezi hostitelskými systémy, jako jsou DCS nebo PLC, a přístroji v poli – stavové informace a řídicí pokyny se přenášejí digitálně mezi prvkem master a až 31 účastníky připojenými ke stejnému kabelu. PROFIBUS je víc než jen prosté procesní řízení. Vzdálená konfigurace, správa prostředků a proaktivní údržba také patří k technologii PROFIBUS.

FieldConnex® je ten správný systém pro integraci dat PROFIBUS PA do prvku master DP. Jednoduchý design a spolehlivé komponenty zajišťují uživatelskou přívětivost a dlouhou životnost. Prvotřídní koncepty ochrany proti výbuchům z této děla technologii číslo jedna pro instalaci, zprovoznění a spolehlivý provoz.

PROFIBUS International je řídicí instituce, která vypracovává pokyny a definice a zajišťuje kompatibilitu zařízení. Jsou zde zastoupeny všechny složky, jako jsou provozovatelé závodů, dodavatelé a stavebníci a vývojáři DCS.


Od rozhodování a plánování přes instalaci a uvedení do proozu až po provoz a údržbu: Objevte, jak co nejlépe využít svou sběrnicovou infrastrukturu…

Přístrojová knihovna FieldConnex® Smartplant®

Stáhněte si zdarma nástroj pro projektování sběrnic!