Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Manipulace s břemeny

Pokud jde o vyzvednutí, zajištění a přepravu břemen, automaticky naváděná vozidla (AGV) vyžadují širokou škálu informací, aby byly zajištěny bezpečné a hladké procesy. Za prvé, automatizované vozidlo musí dokovat přesně na správné překládací stanici. Při nakládání a vykládání musí být zajištěno, že jsou nosiče nákladu spolehlivě detekovány a správně umístěny. Identifikace břemen se může stát také výzvou, pokud má být například detekováno několik předmětů současně nebo je nutné přesně řídit robot namontovaný na vozidle AGV.

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí rozsáhlé portfolio kompaktních a robustních senzorů, které jsou ideální pro použití v automaticky naváděných vozidlech, od dokování po detekci břemen a od polohování po identifikaci břemen. Bezkontaktní technologie například zajišťují bezpečný přenos materiálu a výkonné identifikační systémy spolehlivě identifikují nosiče nákladu i v náročných podmínkách.


Discover our load handling solutions for your AGV in an interactive way!
Solutions for Docking


Solutions for Load Positioning and Detection


Solutions for Load Identification


Navigace a navádění

Pro spolehlivou navigaci automaticky naváděných vozidel jsou vyžadovány výkonné technologie. Objevte naše řešení pro navigaci a navádění!

Vnímání prostředí

Vozidla AGV musí přesně detekovat své okolí, aby se vyloučily kolize s lidmi a předměty. Najděte správné produkty pro vnímání prostředí!