Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Zvuková signalizační zařízení

Zvukový signál je hlavním typem signálu, který se používá k signalizaci nebezpečí, výstrahy nebo stavu, například v případě selhání zařízení nebo bezpečnostních problémů či během uvádění systémů do provozu. Jako spolehlivý výrobce zařízení pro automatizaci procesů nabízí společnost Pepperl+Fuchs vysoce kvalitní portfolio takových zvukových signalizačních zařízení. Naše signalizační zařízení jsou vyrobena z hliníku, který je odolný proti korozi, nebo z polyesteru vyztuženého skleněnými vlákny (GRP), takže jsou ideální pro použití v nejdrsnějších průmyslových prostředích. Jsou přizpůsobená pro montáž na stěny, stropy nebo podlahy, aby je bylo možné instalovat na místo, které je pro váš projekt nejvhodnější.

  • Velké množství tónů a různé stupně
  • Dostupná v provedení 24 V DC, 115 V AC nebo 240 V AC
  • Těla z hliníku LM6 nebo GRP
  • Výstupní rozsah 100 dB až 117 dB
  • Varianty pro třídy Ex d, Ex nA a Ex i

Pokud se chcete dozvědět více o dostupných možnostech pro vaši aplikaci, obraťte se na zástupce společnosti Pepperl+Fuchs.


Průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu

Získejte zdarma kopii ve formátu PDF průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu. Příručka nabízí ucelený přehled celého našeho portfolia.