Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Vizuální signalizační zařízení

Jako spolehlivý výrobce zařízení pro automatizaci procesů nabízí společnost Pepperl+Fuchs vysoce kvalitní portfolio vizuálních signalizačních zařízení. Tato zařízeníposkytují vizuální signály, které slouží jako výstrahy nebo informace, například v případě selhání zařízení nebo bezpečnostních problémů či během uvádění systémů do provozu. Vizuální signalizační zařízení jsou vybavena krytem z polyesteru vyztuženého skleněnými vlákny nebo krytem z hliníku, odolným proti korozi a vhodným pro námořní aplikace, takže jsou ideální pro použití v nejdrsnějších průmyslových prostředích. Jsou přizpůsobená pro montáž na stěny, stropy nebo podlahy, aby je bylo možné instalovat na místo, které je pro váš projekt nejvhodnější.

  • Kryty světelných prvků jsou dostupné v červené, jantarově žluté, zelené a modré barvě
  • Xenonové a LED varianty
  • Dostupná v provedení 24 V DC, 115 V AC nebo 240 V AC
  • Těla z hliníku LM6 nebo GRP
  • Až sedm variant blikání, včetně světelné signalizace stavu

Pokud se chcete dozvědět více o dostupných možnostech pro vaši aplikaci, obraťte se na zástupce společnosti Pepperl+Fuchs.


Průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu

Získejte zdarma kopii ve formátu PDF průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu. Příručka nabízí ucelený přehled celého našeho portfolia.